Dnes je pondelok 16. september 2024, meniny má Ľudmila

Detail pracovnej ponuky č.302

Stav pracovnej ponuky: Neaktívna
Pridaná: 30.7.2024 o 15:37 Skončila: 14.8.2024 o 15:37 (pred 33 dňami)

Učiteľ/ka pre nižšie stredné vzdelanie- školský digitálny koordinátor
1 350 € / mesiac

Vytlačiť
Pridať k obľúbeným
Pridať pracovnú ponuku k obľúbeným
je možné iba po prihlásení
Kategória
Školstvo, vzdelávanie, veda, výskum Učiteľ
Miesto práce
Slovenská republika Slovenská republika Nitriansky kraj Šaľa
Základná zložka hrubej mzdy 1 350 € / mesiac
Typ pracovnej ponuky plný úväzok
Potrebné dosiahnuté vzdelanie vysokoškolské II. stupňa
Popis pracovnej ponuky Názov a adresa zamestnávateľa:
ZŠ s MŠ Vlčany 1547
Vlčany 1547, 925 84
0910/794083, 031/7794083
zsvlcany@pobox.sk

Učiteľ/ka pre nižšie stredné vzdelávanie – Informatika- Technika-Fyzika 50%úväzok v kombinácii Školský digitálny koordinátor 50%úväzok

1. kvalifikačné predpoklady:
Vyhláška Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky č. 173/2023 z 24.mája 2023 o kvalifikačných predpokladoch pedagogických zamestnancov a odborných zamestnancov a zákon č. 138/2019 Z.z. o pedagogických a odborných zamestnancoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov

2. zoznam požadovaných podkladov:

Žiadosť o prijatie do pracovného pomeru
Profesijný životopis
Súhlas so spracovaním osobných údajov
Kópia dokladu o vzdelaní

3. iné požiadavky v súvislosti s obsadzovaným pracovným miestom:

Bezúhonnosť, ovládanie štátneho jazyka, profesionálny prístup k deťom, kreativita, flexibilita, znalosť práce s PC a modernou didaktickou technikou, sebadisciplína a sebamotivácia, ochota spolupracovať v tíme

Ponúkaná hrubá mzda v €: podľa zákona č.553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov
Požadované doklady prosíme poslať do 14.08.2024 – osobne, poštou alebo e-mailom na zsvlcany@pobox.sk

Uchádzači, ktorí spĺňajú podmienky, budú pozvaní na výberové konanie (predpokladaný termín: 26.08.2024)

Nástup do zamestnania: 01.09.2024, pracovný pomer na dobu určitú