Dnes je nedeľa 28. apríl 2024, meniny má Jarmila

Detail pracovnej ponuky č.292

Stav pracovnej ponuky: Aktívna
Pridaná: 21.2.2024 o 12:44 Skončí: 31.5.2024 o 12:44 (o 32 dní)

Hľadáme strojníka betonárne
1 800 € / mesiac

Vytlačiť
Pridať k obľúbeným
Pridať pracovnú ponuku k obľúbeným
je možné iba po prihlásení
Kategória
Stavebníctvo a reality Strojník
Miesto práce
Slovenská republika Slovenská republika Banskobystrický kraj Banská Bystrica
Základná zložka hrubej mzdy 1 800 € / mesiac
Typ pracovnej ponuky plný úväzok
Potrebné dosiahnuté vzdelanie základné vzdelanie
Popis pracovnej ponuky Hľadáme do tímu pre prevádzku Bzenica (región Žiar a Žarnovica), Zvolen a Banská Bystrica (Vlkanová) strojníkov betonárne!

Náplň práce

Obsluha a údržba betonárky a jej riadiaceho centra.

Príjem a objednávanie materiálu.

Zodpovednosť za kvalitu materiálu.

Zodpovednosť za skladovú evidenciu spoločnosti.

Zodpovednosť za vedenie požadovanej dokumentácie.

Zodpovednosť za zverené pracovné nástroje a náradie.

Požiadavky pre uchádzačov:

Chuť pracovať a učiť sa

Komunikatívnosť,

Strojnícky preukaz na nakladač a betonárku /pokiaľ nie sú/, vieme zabezpečiť

Základne zručnosti pre ovládanie počítača

Zaškolenie vo výrobnom miešacom programe na prevádzke vo Zvolene

Základne znalosti pre údržbu a mazanie technológie

Ponúkame:

Na začiatok minimálny nástupný plat: 1600 EUR, ktorý sa po po skúšobnej dobe navyšuje + k tomu samozrejme bonusový systém.