Dnes je piatok 29. marec 2024, meniny má Miroslav

Detail pracovnej ponuky č.212

Stav pracovnej ponuky: Neaktívna
Pridaná: 7.6.2022 o 13:38 Skončila: 2.6.2023 o 13:38 (pred 301 dňami)

Ponuka pre opatrovateľky ale aj pre opatrovateľov v domovoch dôchodcov po celom Nemecku.
15,55 € / hodinu

Vytlačiť
Pridať k obľúbeným
Pridať pracovnú ponuku k obľúbeným
je možné iba po prihlásení
Kategória
Zdravotníctvo a sociálna starostlivosť Opatrovateľ, osobný asistent
Miesto práce
Nemecko Nemecko
Základná zložka hrubej mzdy 15,55 € / hodinu
Typ pracovnej ponuky plný úväzok
Potrebné dosiahnuté vzdelanie základné vzdelanie
Popis pracovnej ponuky Podmienky prijatia :

• opatrovateľský kurz
• Covid očkovanie min 2x
• nemčina na úrovni B1
• min 5 ročné skúsenosti s opatrovaním, prípadne aj kratšie, ak ste opatrovali už v domovoch

Je to turnusová práca, pracuje sa od 1 - 15ho dňa v mesiaci a od 16ho do konca mesiaca.
Jedná sa o prácu v domovoch dôchodcov, prípadne v centrách pre mentálne postihnutých.
Plat je 15,55€ / hod brutto na nemeckú pracovnú zmluvu. Príplatky za sviatky a nedele.Ubytovanie zdarma.

Ak spĺňate tieto požiadavky tak poprosím zaslať nasledujúce dokumenty:

• životopis v nemeckom jazyku
• osvedčenie o opatrovateľskom kurze
• potvrdenie o Covid očkovaní s QR kódom
• dátum možného nástupu

na email: nemeckonabor@gmail.com