Dnes je nedeľa 14. júl 2024, meniny má Kamil

Detail pracovnej ponuky č.288

Stav pracovnej ponuky: Aktívna
Pridaná: 2.8.2023 o 20:27 Skončí: 27.7.2024 o 20:27 (o 13 dní)

Rozbehni svoj biznis (bez znalostí)
1 100 € / mesiac

Vytlačiť
Pridať k obľúbeným
Pridať pracovnú ponuku k obľúbeným
je možné iba po prihlásení
Kategória
Administratíva Administratívny pracovník, referent
Miesto práce
Na lokalite nezáleží (práca z domu, telepráca, ...)
Základná zložka hrubej mzdy 1 100 € / mesiac
Typ pracovnej ponuky na dohodu (brigáda)
Potrebné dosiahnuté vzdelanie základné vzdelanie
Popis pracovnej ponuky Vytvor si svoj vlastný online biznis bez znalostí, pohodlne a rýchlo z domu!

Máš túžbu podnikať a snívaš o vlastnom online obchode, ale stále nevieš, kde začať? Daj sa inšpirovať a vstúp do sveta 7Trade, miesta, kde sa tvoje obchodné sny stanú skutočnosťou bez zbytočných obáv a neistôt! Zabudni na komplikácie a začni tvoju cestu za úspechom s nami! So 7Trade sa ti otvárajú dvere do sveta bezstarostného a ziskového online predaja. Nech už si začiatočník alebo skúsený obchodník, naša podpora ti pomôže dosiahnuť tvoje ciele.

Čo ti ponúkame:
Zaregistruj sa a získaj svoju licenciu. S licenciou získavaš prístup k skvelému systému a špičkovým službám.
Odborníci v 7Trade vyberajú ziskové produkty s veľkým dopytom a postarajú sa o všetky obchodné aspekty, ako napríklad: predaj daných produktov, logistikou, balenie produktov a celkovým doručením tovaru zákazníkovi. Ty sa nechaj iba vyplácať!

Spoločne dosiahneme tvoje ciele! Naša jednoduchá a efektívna platforma ti umožní začať zarábať bez nutnosti byť expertom. Staneš sa súčasťou úspešného tímu, ktorý ti ponúka podporu a vedenie počas tvojej podnikateľskej cesty. Nechaj nás pracovať pre teba a otvor si cestu k finančnej nezávislosti. Príležitosť, je práve teraz na dosah. Pripoj sa k nám a zaži svoj sen! Tím 7Trade sa teší na privítanie a pomôže ti dosiahnuť tvoje obchodné ciele. Zaháj svoju podnikateľskú cestu ešte dnes! Stačí mi napísať e-mail a úspešná budúcnosť čaká práve na teba!