Dnes je sobota 20. apríl 2024, meniny má Marcel

Detail pracovnej ponuky č.230

Stav pracovnej ponuky: Neaktívna
Pridaná: 11.7.2022 o 10:26 Skončila: 6.7.2023 o 10:26 (pred 288 dňami)

Montér – Detské zábavné centrá –práca v EÚ
2 400 € / mesiac

Vytlačiť
Pridať k obľúbeným
Pridať pracovnú ponuku k obľúbeným
je možné iba po prihlásení
Kategória
Stavebníctvo a reality Montážnik/montér
Miesto práce
Zahraničie - ostatné
Základná zložka hrubej mzdy 2 400 € / mesiac
Typ pracovnej ponuky živnosť
Potrebné dosiahnuté vzdelanie základné vzdelanie
Popis pracovnej ponuky Milujete cestovanie ale nemáte veľa možností ? A čo tak práca spojená s cestovaním? Náš klient hľadá zručných a spoľahlivých uchádzačov na montážne práce nie len po celej Európe ale po celom svete. Môžete nadobudnúť nové skúsenosti, spoznať nových ľudí, kultúry a krajiny. Budete sa podieľať na výstavbe interiérových detských zábavných parkov, trampolínových parkov, rôznych športový a interaktívnych produktov.
Ak vás táto možnosť oslovila, zašlite nám životopis a proces zamestnania môže začať.

Náplň práce
- Výroba a montáž detských zábavných centier
- Práca v interiéry (haly, reštaurácie, hotely…)
- Montáž železných konštrukcií rôznych tvarov
- Oplášťovanie konštrukcií do mäkkých materiálov
- Práca so sadrokartónom
- Práca s drevom
- Práca vo výškach (6-10m)

Ponúkame
- Mzda: od 2400€ v hrubom/mesiac
- Pracovný týždeň: 60 hod (10 hod/deň, Po-So)
- Možnosť platového rastu
- Ubytovanie je zabezpečené a hradené zamestnávateľom
- Cestovné do zahraničia je zabezpečené a hradené zamestnávateľom
- Dlhodobá a stabilná práca
- Elektrické náradie
- Práca na živnosť (pomoc s registráciou
- Dlhodobá spolupráca

Požiadavky
- Skúsenosti s montážnymi alebo stavebnými prácami sú výhodou
- Vodičský preukaz
- Základné ručné náradie
- Zručnosť, zodpovednosť, flexibilita
- Logické myslenie
- Ochota pracovať v zahraničí

V prípade záujmu nás kontaktuje a zašlite nám
- Životopis v slovenskom jazyku
- Fotka (ideálne v práci)
- Certifikáty a diplomy (ak vlastníte)
- Referencie od predošlých zamestnávateľov sú výhodou

Kontakt:
K dispozícii sme Vám emailom: info@dkrs.eu , telefonicky: +421 911 279 723
Web: www.dkrs.sk alebo Facebook: : https://www.facebook.com/DK-Recruitment-Services-110810168953719/