Dnes je piatok 26. apríl 2024, meniny má Jaroslava

Detail pracovnej ponuky č.147

Stav pracovnej ponuky: Neaktívna
Pridaná: 14.5.2021 o 15:39 Skončila: 28.5.2021 o 15:39 (pred 1064 dňami)

Burzový maklér
1 200 € / mesiac

Vytlačiť
Pridať k obľúbeným
Pridať pracovnú ponuku k obľúbeným
je možné iba po prihlásení
Kategória
Ekonomika, financie, účtovníctvo Konzultant
Miesto práce
Slovenská republika Slovenská republika Bratislavský kraj Bratislava
Základná zložka hrubej mzdy 1 200 € / mesiac
Typ pracovnej ponuky plný úväzok
Potrebné dosiahnuté vzdelanie stredoškolské s maturitou
Popis pracovnej ponuky Poď pracovať k nám ❗ Nezáleží na tvojich skúsenostiach a na tom koľkokrát ste už zllyhali. Aj z amatéra spravíme profesionála. Stačí len chcieť. Ukážeme Vám spôsob ako vybudovať biznis, vďaka ktorému si budete mohli plniť aj svoje najnáročnejšie sny.
Náplň práce :
-prvotný kontakt s klientom, poskytovanie informácií o službách našej spoločnosti prostredníctvom telefónu, e-mailu a osobné LEN v sídle našej spoločnosti, vyhľadávanie potencionálnych klientov.
Pracovný čas :
Pondelok-piatok 09:00-17:30
Víkendy a sviatky voľno.
Platové podmienky :
Od prvého dňa bez predošlých skúsenosti, certifikácie 1200€ +odmeny v prvý mesiac od 500 € do 5000 € +stravné lístky
Tpp na dobu neurčitú.
POŽIADAVKY NA UCHÁDZAČA :
komunikatívnosť, pracovitosť, schopnosť pracovať v tíme, zodpovednosť, flexibilita, odolnosť voči stresu, chuť učiť sa novým veciam!! Čistý register trestov!!!
NEMÁTE SKÚSENOSTI V DANEJ OBLASTI?
NEVADÍ! Na bezplatných školeniach Vás všetko naučíme.
Výhody a benefity:
Kompletne zaškolenie zadarmo, mladý dynamický kolektív, príjemné pracovné prostredie, motivujuce finančné ohodnotenie, možnosť rýchleho kariérneho rastu, dovolenky.
V prípade záujmu ma kontaktujte na tel čísle 0948577866