Dnes je sobota 24. september 2022, meniny má Ľuboš, Ľubor

Detail pracovnej ponuky č.122

Stav pracovnej ponuky: Neaktívna
Pridaná: 4.3.2021 o 13:48 Skončila: 27.2.2022 o 13:48 (pred 209 dňami)

Hľadáme univerzálnu samostatnú stavebnú partiu
1 € / mesiac

Vytlačiť
Pridať k obľúbeným
Pridať pracovnú ponuku k obľúbeným
je možné iba po prihlásení
Kategória
Stavebníctvo a reality Stavebný majster
Miesto práce
Slovenská republika Slovenská republika Žilinský kraj Martin
Základná zložka hrubej mzdy 1 € / mesiac
Typ pracovnej ponuky živnosť
Potrebné dosiahnuté vzdelanie stredoškolské s maturitou
Popis pracovnej ponuky Hľadáme univerzálnu samostatnú stavebnú partiu na vykonávanie kompletných stavebných prác. Naša firma DRYADA garden, s.r.o. je na trhu už od roku 2011 a poskytujeme stavby na kľúč v rámci celej SR. Venujeme sa nielen novostavbám a rekonštrukciám rodinných domov, ale aj eurofondovým projektom - realizácii parkov, záhrad a revitalizácii priestranstiev. Práca je počas celého roka.
Preto hľadáme pracovníkov na murovanie, sádrokartóny, obkladanie, maľovanie, zatepľovanie, búranie, omietky, pokládky podláh, dlažby, obrubníkov, výsadbu zelene, a iné.
V súčastnosti sa naše zákazky nachádzajú v okolí BA, BB, MT, NR, ZH, SI - rekonštrukcie spevnených plôch, vybudovanie chodníkov, verejného osvetlenia, osadenie mobiliáru, budovanie vodozádržných opatrení, zelená stena, vybudovanie altánku, studničky, bránky,...

V prípade záujmu vám zašleme kompletné projektové dokumentácie a výkazy výmer na vyplnenie. Na týchto zákazkách sa vyžaduje, aby pracovníci boli živnostníci alebo zamestnanci, poistení proti spôsobeniu škôd tretím stranám a aktuálne zaškolení BOZP (toto sa dá zariadiť aj tesne ped realizáciou). Od majstra sa vyžaduje samostatnosť (objednávanie tovarov a služieb), komunikatívnost (dozor obstarávateľa, koordinácia subdodávateľov, koordinácia s inými účastníkmi na stavbe), schopnosť písať stavebný denník NUTNOSŤ!!! 
V prípade spokojnosti garantujeme dlhodobú spoluprácu a benefity!
Benefity: telefón aj na súkromné účely, prístup k nástrojom vo vlastníctve našej spoločnosti, personálny servis, v prípade osvedčenia osobný automobil 

Staňte sa našimi partnermi kde my vám zabezpečíme všetko čo k práci potrebujete a vy to pre nás na základe požiadaviek zmlúv zrealizujete. 
Odmena za prácu je výhradne na úkol.
Prosím, kontakt cez mail alebo telefonicky LEN V PRACOVNÝCH DŇOCH v čase 9:00 - 18:00!!!

Tím DRYADA garden s.r.o.