Dnes je sobota 20. apríl 2024, meniny má Marcel

Detail pracovnej ponuky č.10

Stav pracovnej ponuky: Neaktívna
Pridaná: 29.5.2019 o 08:07 Skončila: 1.12.2019 o 08:07 (pred 1602 dňami)

Tesár, Krovár, Drevené Konštrukcie - Francúzsko (aj bez znalosti jazyka)
2 500 € / mesiac

Vytlačiť
Pridať k obľúbeným
Pridať pracovnú ponuku k obľúbeným
je možné iba po prihlásení
Kategória
Stavebníctvo a reality Tesár
Miesto práce
Francúzsko Francúzsko
Základná zložka hrubej mzdy 2 500 € / mesiac
Typ pracovnej ponuky plný úväzok
Potrebné dosiahnuté vzdelanie stredoškolské bez maturity
Popis pracovnej ponuky NÁPLŇ PRÁCE: strechy, krovy, drevené obklady, drevené konštrukcie

Pracuje sa denne 8-9 hodín, v sobotu len do 14:00 a nedeľa je voľná.
Chodí sa na 6 týždňové turnusy + 2 týždne voľno.

Nástup ihneď a tiež podľa dohody priebežne počas roka.

Mzda: cca 2000-2500 EUR/mesiac (netto).
Ubytovanie aj doprava hradená.

Požiadavky na zamestnanca:
Potrebná prax minimálne 1 rok, nie je potrebná znalosť jazyka
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
Upresnená po poslaní životopisu.
Benefity:
- stabilná práca
- ubytovanie aj doprava zo SR hradená zamestnávateľom
- poskytnuté náradie
- k dispozícií kuchyňa na varenie- nadštandardné platové ohodnotenie

Doplňujúce informácie:
V prípade záujmu je potrebné nám poslať životopis na náš email info@mobilepersonnel.eu.
Následne každého kontaktuje telefonicky zamestnávateľ.