Dnes je piatok 29. marec 2024, meniny má Miroslav

Detail pracovnej ponuky č.7

Stav pracovnej ponuky: Neaktívna
Pridaná: 29.5.2019 o 07:59 Skončila: 20.11.2019 o 07:59 (pred 1590 dňami)

Tesár - NÓRSKO (Potrebná Znalosť Anglického Jazyka)
20 € / hodinu

Vytlačiť
Pridať k obľúbeným
Pridať pracovnú ponuku k obľúbeným
je možné iba po prihlásení
Kategória
Stavebníctvo a reality Tesár
Miesto práce
Nórsko Nórsko
Základná zložka hrubej mzdy 20 € / hodinu
Typ pracovnej ponuky plný úväzok
Potrebné dosiahnuté vzdelanie stredoškolské bez maturity
Popis pracovnej ponuky Ponúkame možnosť nástupu do práce pre tesárov do Nórska. (aspoň jeden z dvojice aby mal znalosť anglického jazyka)

Práca je na trvalý pracovný pomer na nórsku pracovnú zmluvu.

Nástup možný ihneď..

Plat : od 200 NOK/ hod. brutto
(pracuje sa cca 48-55 hodín týždenne)

Možnosť je aj turnusov : 6 + 2 týždne.

Ubytovanie je zabezpečené a predplatené zamestnávateľom. Následne sú náklady na bývanie odpočítané z výplaty. Cena ubytovania sa pohybuje v rozmedzí 3500-4000 NOK na mesiac.

Požiadavky na zamestnanca:
- mať znalosť anglického alebo nórskeho jazyka
-mať skúsenosti ako tesár a vedieť pracovať samostatne.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
Bežné tesárske práce v interiéry aj v exteriéry ako :
-výroba, oprava a údržba konštrukcií z dreva.
-stavba a oprava montovateľných debnení, základov, prekladov, pilierov a stropov.
-meranie, konštruovanie, upravovanie rozmerov dreva podľa potrebných parametrov.
-montovanie rôznych tesárskych výrobkov (strešné konštrukcie, stoly, dvere, rôzne zložité drevené konštrukcie atď.)
-udržiavanie a kontrolovanie technického stavu tesárskych výrobkov a konštrukcií.
-ošetrovanie a konzervovanie výrobkov z dreva.

Benefity:
- práca na nórsku pracovnú zmluvu na dobu neurčitú (stabilná práca)
- dobré platové ohodnotenie od 195 NOK/ hod. brutto
- možnosť pracovať na turnusy
- možnosť pracovať aj 48-55 hodín týždenne
- 12% odvodov z brutto výplaty sa odkladá pracovníkom ako dovolenkový bonus netto.

Doplňujúce informácie:
V prípade záujmu nám prosím pošlite Váš životopis na naš email info@mobilepersonnel.eu alebo nás kontaktujte telefonicky.