Dnes je nedeľa 1. október 2023, meniny má Arnold

Detail pracovnej ponuky č.191

Stav pracovnej ponuky: Neaktívna
Pridaná: 21.1.2022 o 19:58 Skončila: 15.12.2022 o 19:58 (pred 290 dňami)

Administratívny pracovník s maďarským jazykom
900 € / mesiac

Vytlačiť
Pridať k obľúbeným
Pridať pracovnú ponuku k obľúbeným
je možné iba po prihlásení
Kategória
Ľudské zdroje a personalistika Recruiter, špecialista výberov
Miesto práce
Slovenská republika Slovenská republika Košický kraj Košice
Základná zložka hrubej mzdy 900 € / mesiac
Typ pracovnej ponuky plný úväzok
Potrebné dosiahnuté vzdelanie stredoškolské bez maturity
Popis pracovnej ponuky Ak ovládate maďarský jazyk a chcete sa pripojiť k nášmu tímu v Košiciach, kontaktujte nás. Ponúkame Vám stabilnú prácu v personálnej agentúre, pôsobiacej v oblasti personalistiky viac ako 15 rokov. Privítame v našom kolektíve dynamickú a spoľahlivú posilu pre administratívnu podporu pri nábore zamestnancov zo Slovenska a hlavne z Maďarska. Náplňou práce je vytváranie a zverejňovanie inzercie pracovných ponúk v maďarskej tlači, telefonické kontaktovanie kandidátov podľa zaslaných životopisov a výber vhodných uchádzačov, ktorí majú záujem pracovať v oblasti metalurgie na Slovensku a v zahraničí (v Maďarsku, v Nemecku, vo Francúzsku - pracovné ponuky pre montérov, zváračov, inštalatérov, elektrikárov, ...).
Výška finančného ohodnotenia Vašej práce bude dohodnutá pri našom pracovnom stretnutí od sumy 900€/mesačne a viac na pracovnú zmluvu, plus bonusy a odmeny podľa Vašich možností a schopností. Po zaškolení možnosť pracovať aj z domu. Neváhajte a pridajte sa k nám.
V prípade, že Vás naša ponuka oslovila, zašlite Váš životopis na info@christal-nabor.com , alebo nás kontaktujte na +421 905 792 156 / +421 905 662 251.