Dnes je piatok 26. apríl 2024, meniny má Jaroslava

Detail pracovnej ponuky č.136

Stav pracovnej ponuky: Neaktívna
Pridaná: 22.3.2021 o 16:46 Skončila: 16.4.2021 o 16:46 (pred 1105 dňami)

VÝROBNÝ MANAŽÉR
2 500 € / mesiac

Vytlačiť
Pridať k obľúbeným
Pridať pracovnú ponuku k obľúbeným
je možné iba po prihlásení
Kategória
Automobilový priemysel Procesný inžinier
Miesto práce
Slovenská republika Slovenská republika Prešovský kraj Poprad
Základná zložka hrubej mzdy 2 500 € / mesiac
Typ pracovnej ponuky plný úväzok
Potrebné dosiahnuté vzdelanie vysokoškolské II. stupňa
Popis pracovnej ponuky Pracovná ponuka na pozíciu VÝROBNÝ MANAŽÉR v medzinárodnej spoločnosti zaoberajúcou výrobou komponentov v automobilovom priemysle.
Náplň práce, právomoci a zodpovednosť:
- komplexné riadenie a zabezpečenie plynulého výroby
- spustenie výroby
- zodpovednosť za plnenie výrobného plánu a kvalitu produkcie
- neustále zlepšovanie výrobných procesov
- analýza a určenie riešenia personálnych problémov a identifikácia personálnych potrieb
- vedenie a motivácia pracovného kolektívu
- zabezpečenie efektívnej komunikácie na pracovisku
- vyhodnocovanie výkonu zamestnancov
- aktívna účasť na auditoch
- pravidelné správy a účasť na meetingoch
Mzdové podmienky (brutto):
2 500 - 3 000 EUR / mesiac
- finálna mzda môže zmeniť alebo zmeniť skúsenosti kandidáta
Požiadavky na zamestnanca:
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa
ekonomické / technické vzdelanie
Jazykové znalosti:
Anglický jazyk - Expert (C2)
Slovenský jazyk - Expert (C2)
Ostatne znalosti:
SAP - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Vodičský preukaz B
Osobnostné predpoklady a zručnosti:
- zodpovednosť, časová flexibilita, zručnosť, chuť pracovať a učiť sa nové veci, iniciatívny prístup k práci
- predchádzajúce skúsenosti s prácou na pozícii Manažéra výroby v automobilovom priemysle min. 3 roky
- znalosť odbornej terminológie a podnikových procesov
- manažérske schopnosti a skúsenosti s riadením pracovného kolektívu
- environmentálne povedomie
- plynulá komunikácia v anglickom jazyku
Nástup možný ihneď, alebo podľa dohody. V prípade že Vás naša ponuka zaujala je potrebné zaslať životopis na info@christal-nabor.com . Pre bližšie informácie nás kontaktujte na +421 905 792 156 / +421 905 662 251