Dnes je piatok 19. apríl 2024, meniny má Jela

Detail pracovnej ponuky č.209

Stav pracovnej ponuky: Neaktívna
Pridaná: 25.5.2022 o 14:39 Skončila: 8.6.2022 o 14:39 (pred 681 dňami)

Opatrovateľka Nemecko
1 600 € / mesiac

Vytlačiť
Pridať k obľúbeným
Pridať pracovnú ponuku k obľúbeným
je možné iba po prihlásení
Kategória
Zdravotníctvo a sociálna starostlivosť Opatrovateľ, osobný asistent
Miesto práce
Nemecko Nemecko
Základná zložka hrubej mzdy 1 600 € / mesiac
Typ pracovnej ponuky plný úväzok
Potrebné dosiahnuté vzdelanie základné vzdelanie
Popis pracovnej ponuky Popis pracovnej ponuky
Býva v byte, opatrovateľka má vlastnú izbu, fajčenie povolené vonku, internet, chodí Pflegedienst, eventuálne nočné vstávanie, celodenná strava, overená rodina, overený obchodný partner, hradene odvody aj počas turnusového voľna, pravidelné mesačné striedania, má psíka, treba predovšetkým robiť spoločnosť
Miesto výkonu práce:
Mníchov
Druh pracovného pomeru:
TPP / Živnosť

Mzdové podmienky:
1600€ netto – turnus

z toho 100 € hradené cestovné

Dĺžka turnusu:
1 mesiac

Nástup:
03.06.2022

Pacient:
Pani 78 ročná, 50 kg, 160 cm, začiatočná demencia, pohybuje sa samostatne, stupeň opatrovania 3

Pomôcky

Výhoda
Pracovná ponuka k seniorke, ktorá má len začiatočnú demenciu, pohybuje sa samosatne

Požiadavky na zamestnanca:
Pracovné skúsenosti s opatrovaním rodinného príslušníka alebo klienta.

Jazykové znalosti: ideálne nemecký komunikatívny

Základná zložka platu: výkon práce v DE 9,82 €/hod.

Základná zložka platu: výkon práce v SR 3,71 €/hod.

* Práca aj na SK živnosť