Dnes je štvrtok 18. apríl 2024, meniny má Valér

Detail pracovnej ponuky č.144

Stav pracovnej ponuky: Neaktívna
Pridaná: 14.4.2021 o 14:17 Skončila: 20.5.2021 o 14:17 (pred 1063 dňami)

Technik kvality s anglickým jazykom
1 100 € / mesiac

Vytlačiť
Pridať k obľúbeným
Pridať pracovnú ponuku k obľúbeným
je možné iba po prihlásení
Kategória
Manažment kvality Kontrolór kvality
Miesto práce
Slovenská republika Slovenská republika Bratislavský kraj Senec
Základná zložka hrubej mzdy 1 100 € / mesiac
Typ pracovnej ponuky plný úväzok
Potrebné dosiahnuté vzdelanie stredoškolské s maturitou
Popis pracovnej ponuky Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
• kontrola dielov na vstupnej kontrole
• spolupráca s výrobným tímom a riešenie kvalitatívnych problémov
• spolupráca s oddelením inžinieringu a R&D
• komunikácia s dodávateľmi v prípade nezhody a hladanie riešenia vzniknutých
nezhôd
• Vytváranie Kontrolných dokumentov v spolupráci s QE a R&D
• Spracovanie reportu a práca v interných podnikových systémoch
• Starostlivosť o zverené meradlá
• Participácia na projektoch zlepšovania v rámci kvality
• Účasť na stretnutiach R&D, kvality, inžinieringu
• Dodržiavanie 5S štandardov

PONÚKAME:
• prácu v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
• priateľskú atmosféru a príjemnú severskú kultúru na pracovisku
• prácu v jednozmennej prevádzke v čistom pracovnom prostredí
• motivujúce platové ohodnotenie
• ročný bonus
• príspevok do DDS
• príspevok na údržbu pracovného oblečenia 2x do roka
• finančnú odmenu za senioritu
• náborovú prémiu za odporúčaného kandidáta 1000€
• v prípade práce nadčas, príplatky nad rámec zákonníka práce
• 2 dni pracovného voľna nad rámec zákonníka práce
• stravné lístky v hodnote 4,50€ nad rámec zákonníka práce vo forme gastro karty
• bezplatné školenia v rámci náplne práce
(oprávnenie na obsluhu VZV, práca so žeriavom a viazačov bremien, aktualizačné elektrotechnické odborné prípravy, zvyšovanie elektrotecnickej sposobilost §21,§22 a §23)
• finančný príspevok na vzdelávanie - anglický jazykový kurz
• možnosť zúčastniť sa firemných športových aktivít – futbal, tenis, stolný tenis, volejbal, Multisport karta
• možnosť servisných služobných ciest
• zamestnanecká autobusová doprava (PK - Tomra, Tomra - PK)

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore
technické

Jazykové znalosti
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - základy

Vodičský preukaz
B

Prax
strojárstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti
• technické zručnosti
• čítanie technickej dokumentácie
• skúsenosti s kontrolou zvarov
• znalosť technológií výroby
• základné znalosti kvality (meradlá, spôsoby merania,
druhy dokumentov, základy štatistiky)

Informácie o výberovom konaní
Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, pošlite nám svoj štruktúrovaný životopis emailom v slovenskom a anglickom jazyku.

Adresa spoločnosti
TOMRA Sorting s. r. o.
Diaľničná cesta 26,hala č. DC8
903 01 Senec

Kontakt
Kontaktná osoba: Barbora Pudmerická
Tel.: 0905 600 459
E-mail: barbora.pudmericka@tomra.com