Dnes je štvrtok 28. marec 2024, meniny má Soňa

Detail pracovnej ponuky č.132

Stav pracovnej ponuky: Neaktívna
Pridaná: 17.3.2021 o 12:29 Skončila: 23.3.2021 o 12:29 (pred 1101 dňami)

Mechanik
1 000 € / mesiac

Vytlačiť
Pridať k obľúbeným
Pridať pracovnú ponuku k obľúbeným
je možné iba po prihlásení
Kategória
Výroba Montážnik/montér
Miesto práce
Slovenská republika Slovenská republika Bratislavský kraj Senec
Základná zložka hrubej mzdy 1 000 € / mesiac
Typ pracovnej ponuky plný úväzok
Potrebné dosiahnuté vzdelanie stredoškolské bez maturity
Popis pracovnej ponuky Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
• vykonáva mechanickú montáž strojov
• vykonáva montáž strojov, inštaluje a oživuje stroje
• preberá materiál zo skladu a kontroluje jeho kvantitu a kvalitu na základe výdajky materiálu
• dodržiava požadovanú kvalitu výrobkov, zlepšuje ju a neustále si zvyšuje svoju odbornosť
• zdieľa získané informácie s ostatnými kolegami, zaškoľuje nových kolegov, napomáha zvyšovaniu odbornosti kolegov
• podľa znalostí a skúseností vykonáva príležitostne servis strojov u zákazníka (s celosvetovou pôsobnosťou)

Zamestnanecké výhody, benefity
PONÚKAME:
• zaujímavú a dynamickú prácu v medzinárodnej spoločnosti
• prácu v priateľskej atmosfére a príjemnej firemnej kultúre
• motivujúce platové ohodnotenie s navýšenými príplatkami za prácu v noci, za prácu nadčas alebo vo sviatok
• ročný bonus
• náborovú prémiu
• príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• služobné cesty do zahraničia
• stravovacia karta s denným kreditom 4.50€ za každý odpracovaný deň (príspevok zamestnanca je 1.25€)
• širokú škálu benefitov v oblasti vzdelávania, športu a firemných akcií
• zamestnaneckú autobusovú dopravu z PK do TOMRA

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore
technické zameranie

Vodičský preukaz
B

Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti
• ukončené SŠ vzdelanie technického smeru
• prax s prácou s elektrotechnickými zariadeniami je vítaná
• § 21 výhodou
• manuálna zručnosť
• chuť vzdelávať sa
• samostatnosť a zodpovedný prístup k práci
• tímový hráč

Informácie o výberovom konaní
Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, pošlite nám emailom svoj štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku.

Adresa spoločnosti
Tomra Sorting s. r. o.
Hala DC8, Diaľničná cesta
903 01 Senec

Kontakt
Kontaktná osoba: Barbora Pudmerická
Tel.: 0905 600 459
E-mail: barbora.pudmericka@tomra.com