Dnes je štvrtok 25. apríl 2024, meniny má Marek

Detail pracovnej ponuky č.123

Stav pracovnej ponuky: Neaktívna
Pridaná: 14.3.2021 o 15:35 Skončila: 13.6.2021 o 15:35 (pred 1047 dňami)

Stolár - výroba okien
900 € / mesiac

Vytlačiť
Pridať k obľúbeným
Pridať pracovnú ponuku k obľúbeným
je možné iba po prihlásení
Kategória
Drevospracujúci priemysel Nábytkár
Miesto práce
Slovenská republika Slovenská republika Trnavský kraj Dunajská Streda
Základná zložka hrubej mzdy 900 € / mesiac
Typ pracovnej ponuky plný úväzok
Potrebné dosiahnuté vzdelanie stredoškolské bez maturity
Popis pracovnej ponuky Náplň práce:
• vizuálny návrh okien podľa požiadaviek klienta
• výroba na mieru podľa najnovších technológií
• práca s počítačom riadeným CNC obrábacím centrom
Požiadavky
• SŠ technického zamerania, vyučený stolár, alebo podobná profesia,
• slovenský jazyk na komunikatívnej úrovni,
• pozícia vhodná aj pre šikovného absolventa, ktorý sa nebojí stolárskej práce a práce so strojmi,
• má aspoň minimálnu prax,
• dôslednosť, technická predstavivosť a zmysel pre detaily,
• schopnosť komunikovať so zákazníkmi,
• zodpovednosť, samostatnosť, spoľahlivosť.
Mzda: 900 – 1800 btt ( záleží od skúsenosti uchádzača)